Formula Extreme

Formula Extreme 1.0.4

Formuła 1 w każdym telefonie z Java

Zalety

  • Trening, kwalifikacje i wyścig
  • Kilka torów do wyboru
  • Gra wyściowa w starym stylu
  • Multiplayer Bluetooth

Wady

  • Brak prawdziwych nazwisk kierowców

Bardzo dobry
8

Formula Extreme to darmowa gra na wszystkie telefony obsługujące technologię Java. Dzięki Formula Extreme poczujesz smak wyścigów z serii Formuła 1 na każdym telefonie Nokia i niektórych urządzeniach Siemens, Samsung, Motorola czy Sony Ericsson.

Formula Extreme to symulacja wyścigów Formuły 1. Co prawda wśród kierowców nie znajdziemy Roberta Kubicy, ale nie zmienia to faktu, że gra się w Formula Extreme wyśmienicie. Grafika w grze nie zachwyca, ale też nie odpycha. Brak wodotrysków graficznych umożliwia odpalenie jej nawet na starszych telefonach z Java.

Formula Extreme daje nam do dyspozycji 17 torów zaprojektowanych na wzór tych prawdziwych, 11 teamów i bolidów oraz 5 ścieżek muzycznych. Co ciekawe, na torach mogą panować różne warunki pogodowe. Przed wyścigiem możemy przeprowadzić "rozgrzewkę", dzięki czemu zapoznamy się z torem i sposobem prowadzenia bolidu. Następnie stajemy do kwalifikacji a dopiero potem do właściwego wyścigu. Jakby tego było mało możemy wybierać różne rodzaje opon oraz zmieniać ustawienia spoilerów.

Formula Extreme to doskonała gra wyścigowa na telefony z Java dla fanów Formuły 1. Działa na wielu rodzajach telefonów i oferuje całkiem realistyczne odwzorowanie wyścigów F1.

Formula Extreme

Download

Formula Extreme 1.0.4

Opinie użytkowników o Formula Extreme